• Jacek Santorski

  dziekuje Zespolowi ktory doprowadzil do implementacji wizji Platformy APP Kocham Was js

 • Wojciech Żmudziński

  dziękuję za zaproszenie do współtworzenia tej cennej inicjatywy Wojciech Żmudziński SJ

 • Wojtek Chaciński

  ...wspaniała rozmowa z profesorem Lederem oraz Panem i Panią Elizą Michalik. Poproszę o więcej i puszczam info w świat. Tak jak Pan zauważył pod koniec rozmowy, może to być początek czegoś co rozpocznie wielki projekt zrozumienia świata, prostoty i złożoności mechanizmów społecznych. Tylko tak na razie można spróbować uchronić świat i ludzkość przed kolejną rewolucją. Aby tylko była ona prześnioną. Dziękuję. Wojtek Chaciński

 • Iwona Pomes

  Dziękuję wszystkim twórcom Appendixa za tak świetny pomysł! Kiedy będą następne wykłady? Pozdrawiam!

 • Krystian Wróbel

  Krystian Wróbel Rozmowa z Jarkiem Szulskim bardzo dobra i miło się jej słuchało. Natomiast rozmowa z Prof. Lederem to tragedia. Zdaję sobie sprawę, że Pan Santorski nie jest dziennikarzem, ale nie pojmuję jak można przez 16 min mówić i nie zadać pytania. Rozmowa to nie wykład!!!

 • Monika Marciszewska

  Dziękuję za ostatni Appendix. Tyle dobra na raz rzadko można znaleźć. Zaglądam tutaj niecierpliwie szukając wykładu Pana Rafała Sonika i doczekać się nie mogę, by ponownie go wysłuchać i doładować akumulatory! Niezwykle motywująca postać, pełna siły i wrażliwości. Zapewne nie ukaże się tutaj wypowiedź Pana Jacka na temat książki Preswazja, której forma była cudownie luźna i przytulna. Wypowiedź nie książka:) Taki deser na koniec spotkania. Niech żałują Ci, co nie widzieli i nie słyszeli.. Do miłego.

Polityka prywatności